SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

OYSTER

Oyster – kad pieredzei, apjomam un lielumam ir nozīme!
Oyster Cosmetics ir Itālijas kosmētikas zīmols ar vairāk kā 30 gadus ilgu pieredzi profesionālās matu kosmētikas ražošanā. Uzņēmums piedāvā daudzpusīgu un izmeklētu kosmētiku, kura īpaši izceļas ar tās kvalitātiun ārkārtīgi demokrātiskām cenām, tādējādi apmierinot arī pašu prasīgāko klientu vēlmes. Kompānija ir attīstījusi prasmes un pieredzi augstas kvalitātes matu kopšanas produktu sortimenta ražošanā, kurā ir viss nepieciešamais profesionāļa darbam – sākot ar krāsām ar plašu, piesātinātu toņu paleti, līdz veidošanas un kopšanas līdzekļiem dažādu matu un galvas ādas problēmu risināšanai. Oyster piedāvā plašu sortimentu jebkurām matu kopšanas, veidošanas vai tehniskajām procedūrām.
Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.
Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 281
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 281
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu