SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

JESSICA

Vēl ilgi pirms manikīra salonu atrašanas uz katra stūra, bija Džesika Vartoughian, sieviete, kura kļuva pazīstama kā Nagu Pirmā Lēdija.

Džesika atvēra pirmo - tikai nagu - vienīgo salonu un evolucionēja nagu kopšanu ar tehniku, kas bija priekšā laikam. Viņas pioniera gars un biznesa gudrība palīdzēja bruģēt ceļu uz daudz miljonu dolāru vērtu nagu kopšanas industriju, lai tā kļūtu tāda, kāda tā ir šodien. Tagad Jessica Cosmetics International, Inc., dibinātāja un izpilddirektore, Džesika tiek uzskatīta par galveno autoritāti skaistu dabisku nagu apstrādāšanā, kas atspoguļojas viņas plašajā populārā nagu kopšanas produkta klāstā.

Džesikas panākumu sēklas tika iesētas agri. Kā bērns, kas uzaug Rumānijā, Džesikai tika ieaudzināts tas, cik svarīgi ir izskatīties labi koptai. 17 gadu vecumā Džesikas ģimenei nācās bēgt no Rumānijas. Pēc pārcelšanās uz Losandželosu, vajadzībā pēc atvaļinājuma un valodas, kas nav angļu, Džesika iestājās skaistum kopšanas skolā un mazliet negribīgi sāka nodarboties ar manikīru. Tomēr vēl nebija pagājis ilgs laiks, līdz viņa saprata, ka ir atradusi savu īsto aicinājumu. Džesika izglītoja pati sevi par naga anatomiju. Viņa uzskatīja, ka nagi ir jākopj un jāuztur tāpat kā āda, kurai piemīt individuāls režīms. Koncentrējoties uz dabisko nagu kopšanu, viņa attīstīja aizraušanos ar manikīra pieredzes uzlabošanu - padarot to izsmalcinātu un greznu - gan klientam, gan profesionālim, kas veic darbu.

Džesika atvēra savu salonu, Jessica Nail Clinic Beverlihilsā 1969. gadā. Tas bija pirmais - tikai nagu - salons, un tas ļāva Džesikai iemācīt savu piegriezto tehniku profesionāļiem, ko viņa sauca par “Nail Cultivists”. Viņa iedvesmoja tos nodot zināšanas klientam praksē, kurai viņa tic līdz pat šai dienai. Viņas pieeja pulcināja savu fanu leģionus, tostarp tādas augstas kvalitātes slavenības kā Barbra Streisand un Diana Ross, kā arī ilglaicīgā kliente Nancy Reagan, kuru Džesika regulāri apmeklēja Baltajā namā, lai sakoptu viņas nagus.

Kad viņas panākumi turpināja pieaugt, Džesika uzsāka darbu pie Jessica Cosmetics - produktu līnijas, kuras pamatā bija viņas inovatīvā filozofija, kas bija vērsta uz naga apstrādāšanu no pamatiem. Šodien līnija piedāvā plašu apstrādes produktu klāstu, vairāk nekā 230 pielāgotas krāsas, efektus, GELeration Soak-Off gela sistēmu, Zen Spa Pedikīru un Fusion 2.5.2 Pedikīru.Jessica izstrādājumi ir atrodami 60 pasaules valstīs, un ir visuzticamākais nagu kopšanas avots.

MŪSU FILOZOFIJA

Lieliska krāsa sākas ar pareizo pamatu. Nagiem ir sava bioloģija, tieši tāpat kā matiem un ādai. Labākajai kopšanai un skaistākajam iznākumam nagi prasa izkoptu pieeju, kas līdzinās tam, kā sejas kopšanas estētikā rūpējas par ādu.

Nagu tipus vislabāk var raksturot kā Sausus , Trauslus, Bojātus vai Normālus, un tie var lobīties vai plīst. Katram nagu tipam un katrai problēmai ir risinājums labākajām rūpēm un visskaistākajam iznākumam. JESSICA Nails Cultivist saprot katra klienta nagu uzbūvi kā panākumu atslēgu, lai atjaunotu veselību un labsajūtu dabiskiem nagiem, un tam jāizdomā individuālai personai unikāls režīms. Jessica Nail Cultivation System ® un mani ekskluzīvie apstrādes produkti ir paredzēti šim nolūkam. Ar botāniku, antioksidantu vitamīnu un proteīnu audzēšanas palīdzību mani produkti uzlabo nagus pie avota — pamata.

Es uzskatu, ka zināšanas ir viens no labākajiem rīkiem nagu kopšanā. Sievietes mūsdienās ir zinošas un ieinteresētas uzlabot matu, ādas un nagu veselību. Zināšanu nodošana klientam nodrošina, ka tās ti

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 619
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 619
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu