SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

Kondicionieris matiem, neskalojams, atšķetinošs 237ml

Preces informācija

Kondicionieris matiem, neskalojams, atšķetinošs. Profesionāls matu kopšanas līdzeklis, kas paredzēts sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem. Sastāvā esošās Makadamijas riekstu bagātīgās taukskābes un Argana eļļa samazina matu pūkošanos, mitrina un piešķir mirdzumu. Viegla formula, kas ātri iesūcās matos, atvieglo matu ieveidošanu un nepadara tos smagnējus.

Preces kods

M3053

Zīmols.

Par preci MACADAMIA

Macadamia Professional - piedāvā salonu kvalitātes matu kopšanas un atveseļošanas produktus ar produktiem, kas nodrošina nepieciešamo mitruma līmeni visu matu tipiem. Katrs produkts Macadamia Professional satur ekskluzīvu PRO OIL COMPLEX, terapeitisko makadāmijas un argana eļļu maisījumu, kas bagāts ar Omega 7, 5, 3 un 9 taukskābēm, kas dziļi un bagātīgi baro un atjauno mati no iekšpuses, lai nodrošinātu matu dabisko tekstūru. Macadamia Natural Oil produkti apvieno sevī divas no pasaules vērtīgākajām un dārgākajām eļļām - makadāmijas riekstu un argana sēklu eļļas, kas atdzīvina pat visproblemātiskākos matus. Līdzekļi baro matus no saknēm līdz pašiem matu galiņiem, padarot tos veselīgus, skaistus un mirdzošus. Macadamia Naural Oil ir profesionāla, premium matu kopšanas, veidošanas, krāsošanas un taisnošanas līdzekļu sērija, kas koncentrējas uz matu atveseļošanu. Uzņēmums koncentrējas uz dziedniecisku līdzekļu radīšanu, kas veidoti izmantojot dabīgas sastāvdaļas. Visi līdzekļi ir ilgstoši testēti.

Filosofija - Macadamia Natural Oil pamatfilosofija ir palīdzēt atveseļot bojātus, ķīmiski apstrādātus un problemātiskus matus, izmantojot makadāmijas un argana eļļu dziedinošo spēku. Vienalga vai mati ir bojāti, sausi, sprogaini vai grūti savaldāmi Macadamia Natural Oil sniedz risinājumu visām šīm problēmām. Mēs jūtam, ka ikdienā daudzas sievietes nevajadzīgi cieš, no sausu, nedzīvu un grūti savaldāmu matu problēmām – mati ir grūti kopjami un ieveidojami. Tādēļ Macadamia Natural Oil misija ir sniegt sievietēm prieku, apmierinātību un veselus, viegli savaldāmus matus, atvieglojot ikdienas matu kopšanu. Mēs jūtam, ka ikdienā daudzas sievietes nevajadzīgi cieš, no sausu, nedzīvu un grūti savaldāmu matu problēmām – mati ir grūti kopjami un ieveidojami. Tādēļ Macadamia Natural Oil misija ir sniegt sievietēm prieku, apmierinātību un veselus, viegli savaldāmus matus, atvieglojot ikdienas matu kopšanu. Uzņēmumu iedvesmo pozitīvās klientu un sadarbības partneru atsauksmes par Macadamia Natural Oil produktiem. Tie ir jūtami uzlabojuši daudzu sieviešu dzīves kvalitāti un tas liek mums saprast, ka mūsu piedāvātie produkti nav tikai kārtējā matu kopšanas, krāsošanas vai taisnošanas produktu līnija – tas ir kaut kas vairāk. Macadamia Natural Oil produkti ir perfekti piemēroti šādiem matiem: bojātiem (ķīmiskās apstrādes rezultātā, vējā, saulē), sprogainiem, sausiem, krāsotiem, taisnotiem, ilgviļotiem, grūti savaldāmiem, nedzīviem, trausliem matiem.

Vairāk preces no MACADAMIA

Pagaidām nav atsauksmes.

Atstāt atsaukmsi
Kondicionieris matiem, neskalojams, atšķetinošs 237ml

Kondicionieris matiem, neskalojams, atšķetinošs 237ml

 • €24.63
 • Kondicionieris matiem, neskalojams, atšķetinošs. Profesionāls matu kopšanas līdzeklis, kas paredzēts sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem. Sastāvā esošās Makadamijas riekstu bagātīgās taukskābes un Argana eļļa samazina matu pūkošanos, mitrina un piešķir mirdzumu. Viegla formula, kas ātri iesūcās matos, atvieglo matu ievei

  Lasīt vairāk
  Ir noliktavā un iespējams saņemt šodien SalonLine veikalā vai 1-2 dienu laikā ar piegādi Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 27 eur

  Līdzīgie produkti.

  Saistītie produkti.

  Lielākā profesionālās skaistumkopšanas produktu noliktava Rīgā!

  Pieejami vairāk kā 25 000 produktu