SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

Asmeņi Omnicut instrumentam

Preces informācija

Asmeņi savienojami ar Omnicut instrumentu.

10x2 gab.

Preces kods

33298.1

Zīmols.

Par preci MASTERVAC

MasterVac ir viens no vadošajiem podoloģijas iekārtu ražotājiem visā pasaulē. MasterVac ražo tehnoloģijas kāju kopšanas ierīcēm daudziem atpazīstamiem uzņēmumiem visā pasaulē, ne tikai marķējot tās ar sava zīmola etiķeti, bet arī kā orģināldaļu ražotājs.
MasterVac tika dibināts 2006. gadā kā kopuzņēmums ar vienu no vadošajiem Japānas ražotājiem stomatoloģijas tehnoloģiju jomā un vienu no vadošajiem Eiropas ražotājiem kāju kopšanas tehnoloģiju nozarē. Šī sadarbība ir neizmērojami nostiprinājusi zināšanas un motivējusi sasniegt izcilību, tādējādi tiek izstrādātas, ražotas un izplatītas inovatīvas tehnoloģijas stomatoloģijas, podoloģijas, nagu un kosmētikas jomā, kam par pamatu ir gadiem ilga pieredze un pārliecība par sasniegtajiem rezultātiem.
Vācijā ražotie MasterVac aparāti atbildīs visaugstākajām profesionāļu prasībām. MasterVac augstās kvalitātes prasības apliecina dokumenti un to sertificē kā medicīnas ierīču ražotāju saskaņā ar DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 13485.
Vācijas pilsētā Taucha tiek izstrādātas un ražotas podoloģijas iekārtas, kas tiek izplatītas visā pasaulē kompetentas komandas pavadībā.

Vairāk preces no MASTERVAC

Pagaidām nav atsauksmes.

Atstāt atsaukmsi
Asmeņi Omnicut instrumentam

Asmeņi Omnicut instrumentam

 • €21.00
 • Asmeņi savienojami ar Omnicut instrumentu. 10x2 gab.

  Lasīt vairāk
  Nav noliktavā, bet iespējams pasūtīt ar piegādi 1-2 nedēļu laikā Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 27 eur

  Līdzīgie produkti.

  Lielākā profesionālās skaistumkopšanas produktu noliktava Rīgā!

  Pieejami vairāk kā 25 000 produktu