SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

Matu maska Nutry Care 10in1, 60 ml

Preces informācija

Ātras iedarbības izsmidzināma matu maska. Pasargā no termiskas apstrādes un piešķir spīdumu. Dziļi baro un mitrina matus, kā arī palīdz savaldīt sprogas. Tā ļauj viegli, ātri veidot matus un ir piemērota sašķelto galu kopšanai.

Preces kods

BE10EXP60

Zīmols.

Par preci EMMEBI

Kompānija orientēta uz veco, piesātināto un izmeklēto Eiropas tirgu. Emmebi-Italia radīšana bija neizbēgams un dabīgs posms radītāju un īpašnieku Adriano Vekki un Fabio Riči karjeras ceļā. Ķīmiķa un jau paaudzēs pieredzējuša friziera savienība, kuru zinātniskā interese un personiska tiekšanās pēc augstākās kvalitātes ekoloģiska produkta un komerciālas mērķtiecības, bija nolemta veiksmei jau pašā sākumā.

Saliedētā Emmebi-Italia komanda par savu misiju uzskata nepārtrauktu zinātnisko izstrādņu savienošanu ar skrupuloziem estētisko tendenču pētījumiem, saprotot, ka mūsdienīgs profesionālais skaistuma tirgus ne tikai pieprasa jauninājumus, bet tam ir nepieciešama arī gaumes izkopšana un pastāvīga apmācība.
Patreiz kompānijas Emmebi zīmols ir populārs vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

Kompānijas īpašnieku veselais saprāts izpaužas arī tā, ka neskatoties uz plašajām ražošanas jaudām, viņi apzināti izvairās no globalizācijas efekta un zīmola devalvācijas, principiāli nepārceļot ražošanu uz Āziju vai Austrumeiropu, uzskatot, ka profesionālai kosmētikai ir svarīgi ‘’noturēt’’ kvalitāti, izvairoties no ‘’augstas’’ receptūras viltošanas. Veselīgs patriotisms izpaužas arī atbildīgā attieksmē pret Made in Italy, izvēloties nopietnu pieeju markas izplatīšanai ārzemēs. Tādēļ tik iepriecinoša ir Emmebi kompānijas ienākšana Latvijas tirgū.
Emmebi kompānijas asortiments ir ne tikai ļoti plašs, bet arī racionāls – nodrošina mērķa un kompleksu klienta apkalpošanu, produkti nedublējas ar dažādiem nosaukumiem.

Emmebi ir dinamiska un ambicioza kompānija, apbrīnojami māk izjust klienta vajadzības, pārsteidz ar ražošanas ātrumu un daudzajiem jauninājumiem, kā arī ar metodisku attieksmi pret meistaru, kas uzticas Emmebi, profesionālo izaugsmi.

Vairāk preces no EMMEBI

Pagaidām nav atsauksmes.

Atstāt atsaukmsi
Matu maska Nutry Care 10in1, 60 ml

Matu maska Nutry Care 10in1, 60 ml

 • €8.85
 • Ātras iedarbības izsmidzināma matu maska. Pasargā no termiskas apstrādes un piešķir spīdumu. Dziļi baro un mitrina matus, kā arī palīdz savaldīt sprogas. Tā ļauj viegli, ātri veidot matus un ir piemērota sašķelto galu kopšanai.

  Lasīt vairāk
  Nav noliktavā, bet iespējams pasūtīt ar piegādi 1-2 nedēļu laikā Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 27 eur

  Līdzīgie produkti.

  Saistītie produkti.

  Lielākā profesionālās skaistumkopšanas produktu noliktava Rīgā!

  Pieejami vairāk kā 25 000 produktu