SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

OYSTER PASSPORT Krēms matiem, atjaunojošs, 2. solis, 250ml

Preces informācija

Krēms matiem, atjaunojošs, 2. solis. Revolucionāra 2 soļu sistēma, kas ļauj iegūt efektīvu augstas kvalitātes rezultātu, aizsargājot un atjaunojot matus tādu tehnisko procedūru laikā, kā krāsošana, balināšana, taisnošana un ilgviļņu veidošana. Pateicoties sistēmai, tiek atjaunotas keratīna saites un matu šķiedras, kā arī stiprināta kutikula. Nodrošina tūlītējus rezultātus – apjomīgus, mirdzošus un zīdainus matus.

Preces kods

OYBM02250001

Zīmols.

Par preci OYSTER

Oyster – kad pieredzei, apjomam un lielumam ir nozīme!
Oyster Cosmetics ir Itālijas kosmētikas zīmols ar vairāk kā 30 gadus ilgu pieredzi profesionālās matu kosmētikas ražošanā. Uzņēmums piedāvā daudzpusīgu un izmeklētu kosmētiku, kura īpaši izceļas ar tās kvalitātiun ārkārtīgi demokrātiskām cenām, tādējādi apmierinot arī pašu prasīgāko klientu vēlmes. Kompānija ir attīstījusi prasmes un pieredzi augstas kvalitātes matu kopšanas produktu sortimenta ražošanā, kurā ir viss nepieciešamais profesionāļa darbam – sākot ar krāsām ar plašu, piesātinātu toņu paleti, līdz veidošanas un kopšanas līdzekļiem dažādu matu un galvas ādas problēmu risināšanai. Oyster piedāvā plašu sortimentu jebkurām matu kopšanas, veidošanas vai tehniskajām procedūrām.
Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.
Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Vairāk preces no OYSTER

Pagaidām nav atsauksmes.

Atstāt atsaukmsi
OYSTER PASSPORT Krēms matiem, atjaunojošs, 2. solis, 250ml

OYSTER PASSPORT Krēms matiem, atjaunojošs, 2. solis, 250ml

 • €21.70
 • Krēms matiem, atjaunojošs, 2. solis. Revolucionāra 2 soļu sistēma, kas ļauj iegūt efektīvu augstas kvalitātes rezultātu, aizsargājot un atjaunojot matus tādu tehnisko procedūru laikā, kā krāsošana, balināšana, taisnošana un ilgviļņu veidošana. Pateicoties sistēmai, tiek atjaunotas keratīna saites un matu šķiedras, kā ar

  Lasīt vairāk
  Ir noliktavā un iespējams saņemt šodien SalonLine veikalā vai 1-2 dienu laikā ar piegādi Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 27 eur

  Līdzīgie produkti.

  Saistītie produkti.

  Lielākā profesionālās skaistumkopšanas produktu noliktava Rīgā!

  Pieejami vairāk kā 25 000 produktu