SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

BIELENDA

Zīmolu produktu sastāvā esošās pilnīgi dabīgās izejvielas, lielā izvēle, efektīvs sniegtais rezultāts, lieliskā kvalitāte un demokrātiskā cena ir Bielenda kosmētikas veiksmes pamatā. Kosmētika ir novērtēta jau vairāk kā 30 pasaules valstīs Eiropā, Amerikā, Āzijā. Bielenda efektīvi apvieno zinātnes un dabas sasniegumus jaunu formulu radīšanā, izmantojot tikai sertificētus augus un ekoloģiski atzītas sastāvdaļas (ECO CERT).

Apvienojot ilggadējo pieredzi, zināšanas un degsmi, Bielenda nemitīgi izstrādā jaunas formulas, radot drošu kosmētiku, kura patiesi nodrošina rezultātu. Pateicoties savai ražotnei, Bielenda ļauj uzturēt augstākos kvalitātes standartus – katra ražošanas partija tiek rūpīgi uzraudzīta. Produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.
Bielenda sortimentā ietilpst 25 gadu laikā rūpīgi izveidoti vairāk kā 400 produkti sejas, ķermeņa un matu kopšanai, Profesionālajā sortimentā ir vairāk kā 150 produktu un to skaits nemitīgi aug. Ādas terapeiti visā pasaulē ir ļoti atzinīgi novērtējuši zīmola aļģu maskas un skrubjus. Zīmols tika dibināts 1990. gadā.

Filtrs
  • Price
  • Zīmols
  • Tilpums

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 6 no 6
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Apskatīt 30 zīmolus
Uz sākumu