SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

 • Jaunumi

  NEURBANITY --- Jaunā ESLABONDEXX matu profesionālo krāsu kolekcija

  Vai pavasari un vasaru Tu sagaidīsi ar jaunu matu krāsu un stilu????? Vēlies pārmaiņas? Lūk, ko Tev piedāvā matu profesionālās kosmētikas ražotājs - stila eksperts HSA Eslabondexx savā matu stila, krāsu tendenču un make up kolekcijā "NEURBANITY" Pavasaris/ Vasara 2019. Un vēl vairāk - visa HSA Eslabondexx matu kosmētika šīs kolekcijas piedāvātā stila realizēšanai ir pie mums pieejama -profesionālo preču veikalā SALON LINE!

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 5.

  Dažas bārdas ir nepaklausīgas un vīrieši izskatās kā aizdomīgas personas. Tādējādi, ja mazgāšana, griešana un ķemmēšana nepalīdzēja, tad palīgā nāks vasks, pomāde un veidošanas sviests. Vaskam ir maigs, patīkams aromāts, tas ir ideāli piemērots precīzai skulptūrai, piemēram, lai uzskrullētu ūsas.

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 4.

  Viņš apgalvo, ka ķemmēt bārdu nav vīrišķīgi? Tā nav taisnība! Pateicoties ķemmēšanai, viņš ne tikai atbrīvosies no pārtikas atliekām un atmirušām ādas šūnām, bet arī nostiprina matu folikulas, kas pozitīvi ietekmē bārdas biezumam.

 • Jaunumi

  Izvēlies savu Talismanu! Izvēlies savu sajūtu sejas masku!

  Jaunā Talisman Shine sejas masku kolekcija ir vislabāk slēptais pārliecinātas, laimīgas un kaislīgas sievietes noslēpums. Katru dienu un katru brīdi Tev ir jauna iespēja apstiprināt savu Es, kas Tu esi un kā jūties. Ar kosmētikas palīdzību - saņem sev tīkamo sajūtu devu un kļūsti par mūsdienu sievietes modernu amuletu!

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 3.

  Bārdai, tāpat kā galvas matiem, ir nepieciešama individuāla aprūpe. Tas nav pietiekami, vienkārši izmazgāt bārdu ar ziepēm un siltu ūdeni, kā mūsu rokas. Āda zem bārdas ātri kļūst sausa un plēkšņaina un rodas kairinājums, iekaisums un pūtītes – tas nav nekas neparasts. Tas viss ir saistīts ar atlikušajām pārtikas atliekām un sebumu, kas uzkrājas bārdā. No bārdas veidosies slikts aromāts, kļūst lipīga un nodrošina baktērijām labvēlīgu vidi.

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 2.

  Mati uz sejas, tāpat kā uz galvas, var sadalīties, kļūt statiski un augt dažādos virzienos, tādēļ ir svarīgi laiku pa laikam apgriezt bārdu, piešķirot tai izteiktu formu un tīru izskatu. Jūsu mīļotais var to izdarīt pats, izmantojot frizieru šķēres vai parasto matu griešanas mašīnīti. Standartu bārdas griešanu jāveic, kad mati ir sausi; mitrums padarīs matus cirtainus, kas apgrūtinās noskaidrot nepieciešamo daudzumu, kas jāapgriež. Katram vīrietim bārdas forma atšķiras, tādēļ ir nepieciešama stilista izjūta, lai pareizi apgrieztu bārdu. Tā ir tā joma, kur jums vajadzētu iejaukties un ieteikt, cik daudz bārdas ir jāapgriež un ka viņam tas jādara dažādos līmeņos.

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 1.

  Galvenais veids, kā iegūt spēcīgu, spīdīgu bārdu ir nodrošināt organismam piemērotas uztura vielas, kas palielina testosterona līmeni, kā arī dihidrotestosteronu. Kas tieši jāēd “vainīgajam”, lai bārda būtu spēcīgāka?

 • Skaistuma padomi

  Meklēšanā - bārda. Ievads.

  Biezs, vīrišķīgs sejas apmatojums atkal ir kļuvis moderns un to, labprāt, izvēlas džentlmeņi. Tas vairs neasociējas ar slinkiem vīriešiem, kuri nevēlas lietot skuvekli - tagad tas ir pārliecināta vīrieša simbols aktuālākā tendence pēdējās sezonās.

Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu