SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 5.

Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 5.

Dažas bārdas ir nepaklausīgas un vīrieši izskatās kā aizdomīgas personas. Tādējādi, ja mazgāšana, griešana un ķemmēšana nepalīdzēja, tad palīgā nāks vasks, pomāde un veidošanas sviests.
Vaskam ir maigs, patīkams aromāts, tas ir ideāli piemērots precīzai skulptūrai, piemēram, lai uzskrullētu ūsas. Tas galvenokārt tiek izmantots biezā, garā sejas apmatojumā. Stilizācijas process ar šo produktu ir ilgstoši noturīgs, tas arī aizsargā bārdu un ūsas no nepiemērotiem laika apstākļiem (diemžēl, nav pētījuma, kas apgalvo, ka tas izturēs viesuļvētras). Kosmētiskais arguments pret vaska lietošanu ir fakts, ka bārda zaudē savu maigumu un mīkstumu.  Kā tas bieži notiek ar vasku (no kurienes nāk svētītās sveces? Tas ir vairāk par bišu vasku vai šī sviestu), tas vispirms ir jāsakarsē - vislabāk starp diviem pirkstiem - un pēc tam uzklāt nelielos slāņos uz bārdas vai ūsām, iemasēt un saķemmēt.
Losjons, pomāde vai sviests ir eļļu sajaukums ar vasku (un ne tikai), tāpēc viņu smarža ir tik atšķirīga. Tie tiek izmantoti galvenokārt īsās, ne pārāk biezās bārdās, jo tiem nav tas stipras fiksācijas,  kā vaskam, kamēr sejas mati saglabā dabisko maigumu. Ņemot vērā faktu, ka tie daļēji  sastāv no  vaska, lietosim tos tāpat, kā vasku. Pateicoties eļļām, kas tiek pievienotas losjonā, mēs iegūstam patīkami maigu un mitrinātu ādu. Trūkums ir vājāka matu “saķere” (fiksācija)  - pēc brīža, jūsu mīļotais atkal izskatīsies kā Rumcajs.
Tagad, dārgais lasītāj, jūs esat gatavs, lai apgalvotu, ka pārzināt likumu un bārdu. Lieta ir slēgta! Hip, hip, bārda!

Dalīties ar ziņu

Apskatīt 57 zīmolus
Uz sākumu