SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 2.

Meklēšanā - bārda. Laiks izmeklēšanai! Pierādījums Nr. 2.

Mati uz sejas, tāpat kā uz galvas, var sadalīties, kļūt statiski un augt dažādos virzienos, tādēļ ir svarīgi laiku pa laikam apgriezt bārdu, piešķirot tai izteiktu formu un tīru izskatu. Jūsu mīļotais var to izdarīt pats, izmantojot frizieru šķēres vai parasto matu griešanas mašīnīti. Standartu bārdas griešanu jāveic, kad mati ir sausi; mitrums padarīs matus cirtainus, kas apgrūtinās noskaidrot nepieciešamo daudzumu, kas jāapgriež. Katram vīrietim bārdas forma atšķiras, tādēļ  ir nepieciešama stilista izjūta, lai pareizi apgrieztu bārdu. Tā ir tā joma, kur jums vajadzētu iejaukties un ieteikt, cik daudz bārdas ir jāapgriež un ka viņam tas jādara dažādos līmeņos. Piemēram:

ŪSAS – vispirms, ūsas vajadzētu saķemmēt ar ķemmi, kurai ir smalkie zobi. Nākamais solis - viņam jāizlemj, cik daudz matu vajadzēs nogriezt, izmantojot šķēres. Ūsas izskatās vispievilcīgāk, kad tas ir vienādas ar augšējo lūpu līniju. Vislabāk ir apgriezt galus.

BĀRDA - viņam vajadzētu sākt ar ķemmēšanu, bet izmantot suku ar platiem, retiem zobiem. Nākamais solis ir standarta griezumi, kas nolīdzina bārdas rugājus, kas ir garāki par bārdas formu vai veic bārdas saīsināšanu. Ja bārda ir pārāk bieza, nepieciešams izmantot retināšanas/filiera šķēres, ar kurām viņš varēs samazināt bārdas biezumu. Vēl viens veids, kā ieveidot bārdu, ir aplīdzināt to ar matu griešanas mašīnīti. Jūsu vīrietim būs iespēja izvēlēties - griešanas ar vai bez ķemmes. Otrajā metodē ir nepieciešama pieredze un precīza roka (viena nepareiza kustība un “atā-atā” bārdai).

VAIGI - var apstrādāt tādā pašā veidā, kā bārdu. Ja vīrietis izskatās labāk ar gludiem vaigiem, tad  viņam vajadzētu izmantot elektrisko trimmeri bez ķemmes un pēc tam – ar parasto skuvekli.

VAIGU BĀRDA - tur matu biezumam jāatbilst matiem uz galvas. Ja jūsu mīļotais cilvēks ir ar gludi noskūtu galvu kā ola, tad vaigu bārdai jābūt īsai.  Citiem vārdiem sakot, īsākiem matiem vajadzētu būt augšpusē un pakāpeniski pāriet apakšā tā, lai tie atbilstu bārdas biezumam.

Dalīties ar ziņu

Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu