SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

GRACE COLE

GRACE COLE ir stāsts par nerealizējamo sapni, kurš ir kļuvis par pasaules skaistuma fenomenu. Uzņēmuma dibinātāja Tracy Mort, ir strādājusi ar ārzemēs ražotiem skaistumkopšanas zīmoliem. Viņa zināja, ka viņa var atklāt un ievest Lielbritānijā luksusa vannas/dušas mazgāšanās un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas būtu piemērots lietošanai arī mājas apstākļos ar kvalitatīvu iepakojumu un izsmalcinātiem aromātiem. 
Sēklas tika sētas, un tas notika.
2007. gadā bija viņas zvaigžņu stunda. Šodien GRACE COLE piedāvā ķermeņa kopšanas līdzekļu un mājas lietošanai piemēroto kosmētisko līdzekļu kolekciju, kas ir ar pārsteidzoši pieejamu cenu un ir patīkama lietošanai. Katrs GRACE COLE produkts ir izgatavots Lielbritānijā ar mīlestību un izskatās tikpat pārsteidzošs, kā smaržo, sākot no roku mazgāšanas līdzekļiem un samtainiem ķermeņa krēmiem līdz krāšņiem ķermeņa atsvaidzinošiem sprejiem un greznām aromātiskām svecēm.
Mums ir liels gods, ja mūsu produkti ir Jūsu mājās.
GRACE COLE ir tīra, nepārspējama greznība, kas katru dienu piepilda ar smaržīgiem, brīnišķīgiem brīžiem.
GRACE COLE - Tie ir aromātiski mirkļi. Mēs saprotam skaista aromāta ietekmējošo spēku un skaistuma rituāla baudu - piepildītu ar patīkamiem aromātiem. Aromāts var nomierināt un uzmundrināt, atmodināt un apburt, un mūsu māksla apvienot un kontrastēt aromātus ir tas, kas mūs atšķir no citiem.
Mēs ticam izcilībai un izvirzām vis augstākos standartus, lai piedāvātu Jums pārsteidzoši neiespējamus produktus. Mēs izmantojam labākās sastāvdaļas no vietējiem britu ražotājiem. Mēs līdzsvarojam dažādus aromātus, lai iegūtu unikālas un bagātas smaržu nianses. Mēs koncentrējamies uz tekstūras kvalitāti, krāsu paleti un produktu noformējumu.
GRACE COLE ir skaistuma zīmols, kam nav analogu. Ļaujiet mums aizvest jūs uz pasauli, kas ir pilna ar greznību, kas piemērota jūsu vannas rituālam un ķermenim, ar neaizmirstamiem aromātiem, kas apvieno smaržīgas un izsmalcinātas sastāvdaļas. Jūs iegūstat izsmalcinātu dāvanu savai mājai, kas izskatās tikpat eleganti kā smaržo ... tas viss ir veidots un ražots ar mīlestību Lielbritānijā un ar pārsteidzoši pieejamām cenām.
Mūsu misija: katru dienu rast izsmalcinātu šarmu jūsu mājās!
Un mēs nevaram sagaidīt, kad Jūs atklāsiet GRACE COLE un iemīlēsieties!

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 267
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 267
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu