SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

GATINEAU

Ja būtu jāizvēlas viens no visvairāk iedvesmojošākajiem stāstiem franču kosmētikas vēsturē, tad tas noteikti būtu Jeanne Gatineau'-Les Nouvelles Esthetiques stāsts.
Gatineau ir Premium klases franču zīmols, kas pastāv jau no 1932. gada. Viss sākās Parīzē jau pirms 86 gadiem ar izcilu skaistumkopšanas terapeiti Jeanne Gatineau. Viņa ar patiesu aizraušanos par skaistumu, nolēma piedāvāt sievietēm revolucionālus ādas kopšanas produktus. Unikāla tajos gados bija Hormomasque. Pieprasījums pēc unikālajiem Gatineau produktiem, lika radīt produktus, kas paredzēti mājas lietošanai. Pateicoties viņas zināšanām par ādas kopšanu, viņa atpazīst priekšrocības, kas saistītas ar pīlingu, lai atdzīvinātu sejas ādu, un radīja pirmo pasaules sejas skrubi. Tālāk sekoja bezalkoholiskie tīrīšanas līdzekļi un toniki, no kuriem daži joprojām tiek pārdoti līdz šai dienai. Gatineau ir pirmais, kas atklāj spēcīgas anti-novecošanās īpašības, ko sniedz Retinols.
Jeanne Gatineau atvēra savu pirmo salonu 1932. gadā, pateicoties sadarbībai ar pieredzējušiem dermatologiem un bioķīmiķiem, viņa ātri kļuva slavena visā pasaulē. 1950. gadā Jeanne Gatineau Parīzē atklāja skaistumkopšanas skolu un nodrošināja tūkstošiem studentu profesionālu apmācību. Gatineau daudzi kosmētiskie līdzekļi iegūst “Prix Special du Jury” no L’Officiel de la Beaute. Gatineau ir pionieris jaunības molekulas melatonīna sintēzē. Par savu izveidotu MELATOGENINE tm Gatineau ir ieguvis prestižu balvu “Oskars”. Otru “ Oskaru” viņi saņēma par Defi lift 3D līniju. Lai garantētu maksimālu uzticamību Gatineau produktu formulas tiek sistemātiski testētas, sadarbojoties ar farmakoloģijas laboratorijām un dermatoloģijas klīnikām. Gatineau sevi pozicionē gan kā sejas, gan ķermeņa anti-age ekspertu.


Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear

Šajā kategorijā nav produktu.

Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu