SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

EMMEBI

Kompānija orientēta uz veco, piesātināto un izmeklēto Eiropas tirgu. Emmebi-Italia radīšana bija neizbēgams un dabīgs posms radītāju un īpašnieku Adriano Vekki un Fabio Riči karjeras ceļā. Ķīmiķa un jau paaudzēs pieredzējuša friziera savienība, kuru zinātniskā interese un personiska tiekšanās pēc augstākās kvalitātes ekoloģiska produkta un komerciālas mērķtiecības, bija nolemta veiksmei jau pašā sākumā.

Saliedētā Emmebi-Italia komanda par savu misiju uzskata nepārtrauktu zinātnisko izstrādņu savienošanu ar skrupuloziem estētisko tendenču pētījumiem, saprotot, ka mūsdienīgs profesionālais skaistuma tirgus ne tikai pieprasa jauninājumus, bet tam ir nepieciešama arī gaumes izkopšana un pastāvīga apmācība.
Patreiz kompānijas Emmebi zīmols ir populārs vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

Kompānijas īpašnieku veselais saprāts izpaužas arī tā, ka neskatoties uz plašajām ražošanas jaudām, viņi apzināti izvairās no globalizācijas efekta un zīmola devalvācijas, principiāli nepārceļot ražošanu uz Āziju vai Austrumeiropu, uzskatot, ka profesionālai kosmētikai ir svarīgi ‘’noturēt’’ kvalitāti, izvairoties no ‘’augstas’’ receptūras viltošanas. Veselīgs patriotisms izpaužas arī atbildīgā attieksmē pret Made in Italy, izvēloties nopietnu pieeju markas izplatīšanai ārzemēs. Tādēļ tik iepriecinoša ir Emmebi kompānijas ienākšana Latvijas tirgū.
Emmebi kompānijas asortiments ir ne tikai ļoti plašs, bet arī racionāls – nodrošina mērķa un kompleksu klienta apkalpošanu, produkti nedublējas ar dažādiem nosaukumiem.

Emmebi ir dinamiska un ambicioza kompānija, apbrīnojami māk izjust klienta vajadzības, pārsteidz ar ražošanas ātrumu un daudzajiem jauninājumiem, kā arī ar metodisku attieksmi pret meistaru, kas uzticas Emmebi, profesionālo izaugsmi.

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 151
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear

EMMEBI

AF 1/0, melns 100ml

Nav noliktavā
Profesionāļiem

EMMEBI

AF 3/0, tumši brūns 100ml

Ir noliktavā
Profesionāļiem

EMMEBI

AF 3/8, lakrica 100ml

Ir noliktavā
Profesionāļiem

EMMEBI

AF 4/0, vidēji brūns 100ml

Ir noliktavā
Profesionāļiem

EMMEBI

AF 5/0, gaiši brūns 100ml

Ir noliktavā
Profesionāļiem

EMMEBI

AF 5/8, šokolāde 100ml

Ir noliktavā
Profesionāļiem
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 151
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu