SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

DECLEOR

Vairāk nekā 40 gadu garumā DECLÉOR ir bijis uzticams aromterapijas skaistumkopšanas eksperts un inovators, kas turpina īstenot savu vīziju un ieņemt vadošo lomu skaistuma pasaulē.
Apvienojot visdabīgākās un iedarbīgākās aktīvās sastāvdaļas, DECLÉOR zinātnieki izvēlas un prasmīgi apvieno visaugstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, lai katrai ādas problēmai rastu vajadzīgo risinājumu ar zinātniski pierādītu efektivitāti. DECLÉOR zina, ka skaistums iet roku rokā ar labsajūtu, tāpēc tas piedāvā unikālu sajūtu pieredzi, kas acīmredzami uzlabo ādas dabīgo stāvokli un mirdzumu.
Pasaulē vislabāko skaistumkopšanas profesionāļu iecienītais DECLÉOR piedāvā specializētus produktus un ekskluzīvas masāžu tehnikas un procedūras, lai iegūtu izcilākos ādas kopšanas rezultātus un sniegtu profesionālas rūpes.
DECLÉOR rada visunikālākās ēterisko eļļu kombinācijas, atlasot tās pēc konkrētām pretnovecošanās īpašībām vai to smaržas. Šos produktus dēvē par DECLÉOR Aromessence eļļām-serumiem.
Pateicoties ēterisko un augu eļļu harmoniskajai enerģijai, tās ar vitamīniem, minerāliem un dabas sniegto enerģiju palīdz saglabāt vai atjaunot ādai vajadzīgo līdzsvaru.
DECLÉOR unikālās zināšanas un veiktie pētījumi par ēteriskajām eļļām ir ļāvuši atlasīt 38 ēteriskās eļļas, ko izmantot 150 produktu formulās. DECLÉOR piedāvā vēl nebijušu skaistumkopšanas pieredzi ar aromterapiju un ēterisko eļļu enerģiju, kas ļaus iemirdzēties jūsu dabiskajam skaistumam.


Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear

Šajā kategorijā nav produktu.

Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu