SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

CHARLOTTE FAMILY

Iepazīstieties ar Benjaminu un Stéphane, diviem videi draudzīgiem tēviem. Viņi vēlējās nodrošināt risinājumu visiem tiem vecākiem, kuri nevarēja atrast saprātīgu cenu, jauki iepakotus, organiskus personīgās higiēnas līdzekļus zīdaiņiem - un visai ģimenei - tuvējā veikalā. Dzimis Charlotte Baby Bio un Charlotte ģimenes zīmoli! Kas attiecas uz iedvesmu, kas ir aiz nosaukumiem, jūs, iespējams, jau esat to uzminējuši: Benjamina meitu sauc par Šarloti.
Lepni būt bioloģiski!
„Charlotte Baby Bio” un „Charlotte Family” produkti ir sertificēti kā ekoloģiski Ecocert un Cosmebio. Tas nozīmē, ka tie satur vismaz 98% dabīgās izcelsmes sastāvdaļas un ka vismaz 10% no visām sastāvdaļām ir no bioloģiskās lauksaimniecības. Kāpēc tikai 10%? Jo, runājot par kopējām sastāvdaļām, tas ietver arī ūdeni. Ūdens veido 40 līdz 80% no galaprodukta un pēc definīcijas nevar būt bioloģisks…
Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Ecocert tīmekļa vietni, kur viss ir izskaidrots!
Cieņa pret dabu
Izvēloties Charlotte Baby Bio un Charlotte Family, jūs izvēlaties produktus, kas izgatavoti no atjaunojamiem avotiem, un apstrādā, izmantojot videi draudzīgas metodes.
Ražots Francijā
Mums ir svarīgi parādīt Francijas pieredzi un veicināt mūsu ekonomikas attīstību, tāpēc visi Charlotte Baby Bio un Charlotte Family produkti tiek ražoti Francijā.
Prakse
Kad esat bērnu vecāks, jums bieži trūkst laika un vienmēr cenšaties atrast veidus, kā ātrāk darīt lietas. Tāpēc Charlotte Baby Bio un Charlotte Family produkti ir izstrādāti pēc iespējas praktiskāk. Lielās, 500ml pudeles ir ideāli piemērotas tiem, kuriem ir maz laika iepirkties! Turklāt produkti ir aprīkoti ar dispanseri, jo ir grūti atbrīvot vienu roku, kad vannojat bērnus, nemaz nerunājot par diviem!
Nav endokrīnās sistēmas traucējumu izraisītāju
Nepietiek ar to, ka produkts ir videi draudzīgs -  tam ir jābūt arī patērētājiem draudzīgam! Mūsu formulas tika izstrādātas, ņemot vērā jaunākās zināšanas un ieteikumus, un tajos nav atzītu endokrīnās sistēmas traucējumu izraisītāju.
Par saprātīgu cenu
Samazinot mūsu peļņas normu un uzņemoties risku ražot lielos daudzumos, mēs varam piedāvāt vislabāko iespējamo cenu. Bioloģiskajiem produktiem jābūt pieejamiem ikvienam, ne tikai priviliģētajam patērētājiem, lai visi zīdaiņi, bērni un ģimenes varētu baudīt savas priekšrocības.
Oriģināls un stilīgs iepakojums
Uz Charlotte Baby Bio produktiem ir attēloti gudri dzīvnieku motīvi, kurus var izmantot arī izglītības nolūkos: katrs mazais dzīvnieks ir ar personības iezīmi un tam ir savs burvīgs stāsts. Piemēram, mazais putns vienmēr ir jautrs un nes prieku un laimi, bet drosmīgais mazais tīģeris palīdz pārvarēt bailes.
Attiecībā uz Charlotte Family produktiem tie ir galvenokārt iedvesmoti no skandināvu dizaina, kas piešķir jūsu vannas istabai dekoratīvu pieskārienu.


Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 13 no 13
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Atpsoguļoti 1 uz 13 no 13
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu