SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

BIELENDA

ielenda – vairāk kā 400 ECO CERT atzīti produkti!
Bielenda produktu sastāvā esošās pilnīgi dabīgās izejvielas, lielā izvēle, efektīvs sniegtais rezultāts, lieliskā kvalitāte un demokrātiskā cena ir Bielenda kosmētikas veiksmes pamatā. Kosmētika ir novērtēta jau vairāk kā 30 pasaules valstīs Eiropā, Amerikā, Āzijā. Bielenda efektīvi apvieno zinātnes un dabas sasniegumus jaunu formulu radīšanā, izmantojot tikai sertificētus augus un ekoloģiski atzītas sastāvdaļas (ECO CERT).
Pateicoties tam, ka Bielenda ir sava ražotne un laboratorija, uzņēmuma speciālisti nepārtraukti meklē jaunus augus, kuru īpašības spētu sniegt nebijušus, neticamus rezultātus ādas kopšanas jomā. Apvienojot ilggadējo pieredzi, zināšanas un degsmi, Bielenda nemitīgi izstrādā jaunas formulas, radot drošu kosmētiku, kura patiesi nodrošina rezultātu. Pateicoties savai ražotnei,  Bielenda ļauj uzturēt augstākos kvalitātes standartus – katra ražošanas partija tiek rūpīgi uzraudzīta. Produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.
Bielendas sortimentā ietilpst 25 gadu laikā rūpīgi izveidoti vairāk kā 400 produkti sejas, ķermeņa un matu kopšanai, Profesionālajā sortimentā ir vairāk kā 150 produktu un to skaits nemitīgi aug. Ādas terapeiti visā pasaulē ir ļoti atzinīgi novērtējuši Bielendas aļģu maskas un skrubjus.
Uzņēmums Bielenda Kosmetyki Naturalne (Bielenda Natural Cosmetics) tika dibināts 1990. gadā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kuru dibinājusi Barbara Bielenda, balstoties uz bagātīgajām zināšanām un lielo entuziasmu kosmētikas nozarē. Bielenda Polijā bija pirmā, kas aizsāka dabīgās kosmētikas ražošanu no pilnīgi dabīgām augu izejvielām.

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 155
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 155
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu