SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

AMAZING SHINE

1996. gadā dibināta un nostiprināta uz kvalitātes principu pamata, Amazing Shine ir specializēts nagu kopšanas un pedikīra produktu uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Dienvidkalifornijā. Jau kopš pirmsākumiem mūsu nelokāmā uzmanība attiecībā uz kvalitāti un pakalpojumiem par konkurētspējīgu cenu ir radījusi milzīgu izaugsmi. Mūsu pašreizējie izplatīšanas tīkli aptver vairāk nekā 70 valstis visā pasaulē.
Mūsu kompetencē ietilpst produktu izstrāde un ražošana. Mēs piedāvājam “one stop” risinājumu daudziem mūsu vērtīgākajiem partneriem, kas iekļauj iespēju iegādāties visu produkciju vienuviet. Lai nosauktu dažus, mūsu produktu izstrādes un ražošanas kompetencē ietilpst, bet ne tikai, salona nagu vīlītes, abrazīvi, salona aprīkojums, salona iekārtas utt. Turklāt mums ir īpaši attīstības un kvalitātes kontroles dienesti, kas pastāvīgi uzrauga mūsu produktus, lai nodrošinātu vislielāko kvalitāti.
Ar mērķi kļūt par pasaules galveno specializēto nagu kopšanas un produktu uzņēmumu, mēs esam aktīvi investējuši un aktīvi investējam nākamajā paaudzē nagu kopšanas tehnoloģiju, aprīkojuma un mūsdienīgu iekārtu ražošanā.
Amazing Shine apņemas ievērot vissaugstākos kvalitātes, servisa un uzticamas piegādes standartus.


Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear

Šajā kategorijā nav produktu.

Atpsoguļoti 0 uz 0 no 0
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu