SalonLine
Rekomendējam no

Jūs meklējāt

Meklētākie vārdi

Ātra un bezmaksas piegāde
0

Sākums.

Preču katalogs

MASTERVAC

MasterVac ir viens no vadošajiem podoloģijas iekārtu ražotājiem visā pasaulē. MasterVac ražo tehnoloģijas kāju kopšanas ierīcēm daudziem atpazīstamiem uzņēmumiem visā pasaulē, ne tikai marķējot tās ar sava zīmola etiķeti, bet arī kā orģināldaļu ražotājs.
MasterVac tika dibināts 2006. gadā kā kopuzņēmums ar vienu no vadošajiem Japānas ražotājiem stomatoloģijas tehnoloģiju jomā un vienu no vadošajiem Eiropas ražotājiem kāju kopšanas tehnoloģiju nozarē. Šī sadarbība ir neizmērojami nostiprinājusi zināšanas un motivējusi sasniegt izcilību, tādējādi tiek izstrādātas, ražotas un izplatītas inovatīvas tehnoloģijas stomatoloģijas, podoloģijas, nagu un kosmētikas jomā, kam par pamatu ir gadiem ilga pieredze un pārliecība par sasniegtajiem rezultātiem.
Vācijā ražotie MasterVac aparāti atbildīs visaugstākajām profesionāļu prasībām. MasterVac augstās kvalitātes prasības apliecina dokumenti un to sertificē kā medicīnas ierīču ražotāju saskaņā ar DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 13485.
Vācijas pilsētā Taucha tiek izstrādātas un ražotas podoloģijas iekārtas, kas tiek izplatītas visā pasaulē kompetentas komandas pavadībā.

Filtrs

Let us help you to find a
product! Tell us about yourself

Kārtot pēc
Vienā lapā:
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 21
Based on your entries: Female, 27 years old, Blonde hair, Dry scalp, 5-10€ we found 10 matches.
Clear

MASTERVAC

Vakuuma aparāts MasterVac ar PDV40

Ir noliktavā
€1,518.40 €1,898.00
Atpsoguļoti 1 uz 16 no 21
Apskatīt 58 zīmolus
Uz sākumu