Jaunumi

Home Jaunumi
loreal kosmētika - SALON LINE

Jaunumi no Loreal

10/24/2014

L’Oreal Professionnel – tā ir pastāvīga virzība, jaunu tehnoloģiju un formulu radīšana un pastāvīga jau esošo produktu pilnveidošana. L’Oreal Professionnel matu kosmētika tiek izmantota salonos visā pasaulē un kalpo kā jebkuras kompānijas kvalitātes zīme.

Read More
Untitled-1

Aloxxi

10/22/2014
Jaunumi no ALOXXI REPARATIVE TREATMENT MASQUE / ATJAUNOJOŠA MATU MASKA Maska atjauno un stiprina vājus un viegli lūstošus matus. Dažādu augu unikāls maisījums bagātina ar proteīniem, atdzīvina, piedod spīdumu bojātiem matiem, padarot tos stiprus, spīdīgus un paklausīgus. Vitamīns B5 mitrina matus un piedod spīdumu, ColourCare komplekss aizsargā no UV stariem un...
Read More
Kinetics

Penguin Galaxy – Kinetics

Kinetics jaunums Nagu laku kolekcija ‘Penguin Galaxy’ Rudens/Ziema 2015 ! Ziemeļu Princis ir klāt! Jaunajā laku kolekcijā ‘Penguin Galaxy’ ir 12 izteiksmīgi un žilbinoši toņi. Kolekcija, kas acumirklī piesaista Tavu skatienu, izvēlies savu sezonas favorītu! Kolekcijas imidžs ir radīts sadarbibā ar Latvijā zināmu un talantīgu mākslinieci – Kristīni Luīzi Avotiņu.  
Read More
gold-collections

Jaunumi no Kinetics

10/17/2014

Ekskluzīva nagu kopšanas līnija ‘Gold Collection’!
Ekskluzīva nagu kopšanas produktu līnija ar zelta daļiņām – jaunības eliksīrs nagiem. Zelta kolekcijā ir divu veidu stiprinātāji un eliksīrs naga valnīša kopšanai. Veselīgs mirdzums un jaunības formula – kā radīta lieliskam vasaras sākumam!

Read More
Jaunumi no matrix

Jaunumi no Matrix

10/15/2014

Jaunumi no Matrix!
Matrix piedāvājumā ir profesionālu skaistumkopšanas produktu klāsts visiem matu tipiem.

Read More
Tigi jaunumi - SALON LINE

Jaunumi no TIGI

10/10/2014

Bed Head produktu sērija ir domāta cilvēkiem, kas vēlas izcelt sevi, justies pārliecināti un darīt ar matiem visu iespējamo. Šampūni un kondicionieri ir augstas kvalitātes, un kurus var lietot jebkurš cilvēks, kurš rūpējas par saviem matiem un vēlas, lai tie izskatītos pēc iespējas labāk – veselīgi un spēcīgi. Īstenojiet sapņus ar Bed Head.

Read More
bielenda jaunumi

Bielenda Jaunumi

Bielenda – mūsdienīgs uzņēmums, kas, pateicoties savu tehnologu atklājumiem, inovatīvus risinājumus ievieš kosmetoloģijas nozarē.

Read More
Jessica nails

Jaunumi no Jessica

Jessica – Slavenību izvēle! Augstākā kvalitāte!

Read More
RefectoCil Skin Protection Cream

Jaunums! RefectoCil Skin Protection Cream

RefectoCil ir zīmols, kas ražo skropstu un uzacu krāsas, līdzekļus skropstu ilgviļņiem, kā arī skropstu kopšanas produktus. RefectoCil katrai sievietei sniedz dabisku izskatu 24/7 bez kosmētikas lietošanas!

Read More
Macadamia Natural oil news

Jaunumi no Macadamia Natural oil

09/24/2014

Matu produktu līnija Macadamia tika radīta matu uzlabošanai un atjaunošanai. Īpašie kopšanas līdzekļi palīdz atdzīvināt matus, barojot tos no saknēm līdz galiņiem. Macadamia Natural Oil līnija apvieno sevī divas no pasaulē retākajām un vērtīgākajām eļļām (makadamijas un argana), kas nodrošina maksimālu matu atjaunošanu un kopšanu.

Read More