Jaunumi

Home Jaunumi
pazinojums-SALON-LINE

GMT Beauty konsultācijas

30/03/2015
Read More
Salonline_apr

Matrix konsultācijas aprīli

30/03/2015
Read More
DP CONSO ICE BLOND

JAUNUMS! Majirel High Lift – īpaši balinoša krēmveida matu krāsa

L’Oréal Professionnel matu krāsu klāstu papildina inovatīvs jaunums blondo toņu cienītājām – matu krāsa Majirel High Lift, kas ļauj iegūt visu laiku vēsākos un izsmalcinātākos blondos toņus. Par Majirel High Lift seju kļuvusi pasaulslavenā igauņu izcelsmes supermodele Karmena Kasa (Carmen Kass), kas sadarbojusies ar tādiem modes pasaules grandiem kā Marc...
Read More
cover

Aksesuāru un elektroierīču jaunumi veikalā SALON LINE

30/03/2015

Jauns aksesuāru un elektroierīču pievedums veikalā SALON LINE. Spoguļi, šķēres, vaski u.c.

Read More
Wet-Domination-Tecni-Art-Loreal

Jaunums no Loreal!

Šajā pavasarī L’Oréal Professionnel veidošanas līdzekļu kolekciju Tecni Art papildina divi jauni produkti mitru matu efektam, kas radīti sadarbībā ar labākajiem stilistiem. Tie ļauj viegli radīt aktuālos matu sakārtojumus, kas jaunajā sezonā dominē modes dizaineru jaunāko kolekciju skatēs: uz aizmuguri atglausti mati, perfektas copes vai dažādu tekstūru apvienojums vienā frizūrā.

Read More
ziedojumu-kaste

Ir noslēgusies Centra SALON LINE decembrī organizētā labdarības akcija.

26/03/2015

Tās ietvaros aicinājām atbalstīt Krīzes Centru Paspārne ar precēm, kas centram uz šo laiku ir visaktuālākā: gultas veļa, frotē dvieļi.
Ar prieku informējam, ka zīmolu Macadamia Professional, Algotherm, Jessica un Neuma piegādātāji ir sarūpējuši īpaši kvalitatīvus frotē dvieļus par kopējo vērtību 573.93€.

Read More
GMT BEAUTY

Veikalā SALON LINE ir pieejams jauns zīmols – GMT BEAUTY

SIA GMT ir Latvijas profesionālās kosmētikas ražošanas uzņēmums, kas rada, izstrādā un ražo profesionālos skaistumkopšanas līdzekļus. Izmantojot pēdējo gadu pētījumu rezultātus un zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā, bioķīmijā, estētikā, ir izveidots zīmols GMT BEAUTY.

Read More
phenom

Phēnom – revolucionārā nagu lakošanas sistēma

Phēnom – revolucionārā nagu lakošanas sistēma no JESSICA jau pieejama veikalā SALON LINE!
Manikīra sezona jau ir klāt! JESSICA iesaka pavasari sagaidīt ar jauno, revolucionāro nagu lakošanas sistēmu Phēnom.

JESSICA Phēnom ir jauns atklājums nagu laku tehnoloģijās! Šī ir ātri žūstoša nagu lakošanas sistēma, ar ilgstošu noturību pret lobīšanos (līdz pat 10 dienām), un tai piemīt gela lakai līdzīgs spīdums.

Read More
Chromatique_krasa

HANTESIS jaunie Chromatique matu krāsas toņi!

Iestājoties pavasarim Hantesis piedāvā jaunus, sezonai aktuālus matu krāsas toņus no Chromatique matu krāsošanas sistēmas!
Hantesis ķīmiskās un saudzējošās matu krāsas ir īpaši iecienītas frizieru vidū dēļ savas košās, daudzveidīgās un izteiksmīgās krāsu paletes, kas nu ir papildināta ar 7 jauniem toņiem.

Read More
seminari-elvija (157 of 211)

SALON LINE izbraukumu apmācības

09/03/2015

4. martā SALON LINE viesojās Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā, veicot profesionālās manikīra un pedikīra kosmētikas JESSICA apmācības studentiem, kas apgūst apmācību programmu „Manikīra un pedikīra speciālists”.

Read More