Jaunumi

Home Jaunumi
924407_boues_st_michel_seau4kg

Algotherm jaunumi

10/28/2014

Atklājējs un pionieris dabīgās jūras aļģu kosmētikas ražošanā!

Pirmais uzņēmums, kas jūras aļģu kosmētikas ražošanā neizmanto vienus no agresīvākajiem konservantiem: parabēnus un fenoksietanolu.

Read More
BB 14 bilde+logo+datums+sauklis+10gadi webam LAT

Baltic Beauty 2014

10/28/2014

Centrs SALON LINE, lielākās skaistumkopšanas izstādes Baltijā Baltic Beauty 2014 ietvaros, 3 dienu garumā piedāvās apmeklētājiem iespēju apskatīt un iegādāties profesionālo kosmētiku, aksesuārus un aprīkojumu – matu, sejas, ķermeņa, roku, kāju un nagu kopšanai ar atlaidēm līdz pat -50%!

Read More
macadamia

Macadamia “Try Me Oil Cream Color Box”

10/27/2014

Macadamia Natural Oil – mitrinoši , atjaunojoši, saudzējoši matu krāsošanas un balināšanas līdzekļi ar patentētu makadamijas riekstu un argana eļļu maisījumu.
Macadamia „Try Me Oil Creame Color Box” komplekts profesionāļiem!

Read More
loreal kosmētika - SALON LINE

Jaunumi no Loreal

10/24/2014

L’Oreal Professionnel – tā ir pastāvīga virzība, jaunu tehnoloģiju un formulu radīšana un pastāvīga jau esošo produktu pilnveidošana. L’Oreal Professionnel matu kosmētika tiek izmantota salonos visā pasaulē un kalpo kā jebkuras kompānijas kvalitātes zīme.

Read More
Untitled-1

Aloxxi

10/22/2014
Jaunumi no ALOXXI REPARATIVE TREATMENT MASQUE / ATJAUNOJOŠA MATU MASKA Maska atjauno un stiprina vājus un viegli lūstošus matus. Dažādu augu unikāls maisījums bagātina ar proteīniem, atdzīvina, piedod spīdumu bojātiem matiem, padarot tos stiprus, spīdīgus un paklausīgus. Vitamīns B5 mitrina matus un piedod spīdumu, ColourCare komplekss aizsargā no UV stariem un...
Read More
Kinetics

Penguin Galaxy – Kinetics

Kinetics jaunums Nagu laku kolekcija ‘Penguin Galaxy’ Rudens/Ziema 2015 ! Ziemeļu Princis ir klāt! Jaunajā laku kolekcijā ‘Penguin Galaxy’ ir 12 izteiksmīgi un žilbinoši toņi. Kolekcija, kas acumirklī piesaista Tavu skatienu, izvēlies savu sezonas favorītu! Kolekcijas imidžs ir radīts sadarbibā ar Latvijā zināmu un talantīgu mākslinieci – Kristīni Luīzi Avotiņu.  
Read More
gold-collections

Jaunumi no Kinetics

Ekskluzīva nagu kopšanas līnija ‘Gold Collection’!
Ekskluzīva nagu kopšanas produktu līnija ar zelta daļiņām – jaunības eliksīrs nagiem. Zelta kolekcijā ir divu veidu stiprinātāji un eliksīrs naga valnīša kopšanai. Veselīgs mirdzums un jaunības formula – kā radīta lieliskam vasaras sākumam!

Read More
Jaunumi no matrix

Jaunumi no Matrix

10/15/2014

Jaunumi no Matrix!
Matrix piedāvājumā ir profesionālu skaistumkopšanas produktu klāsts visiem matu tipiem.

Read More
Tigi jaunumi - SALON LINE

Jaunumi no TIGI

10/10/2014

TIGI matu kosmētikas līdzekļi ir vieni no kvalitatīvākajiem un pieprasītākajiem pasaulē un piedāvā arvien jaunas inovatīvas idejas un formulas. Bed Head produktu sērija ir domāta cilvēkiem, kas vēlas izcelt sevi, justies pārliecināti un darīt ar matiem visu iespējamo.

Read More
bielenda jaunumi

Bielenda Jaunumi

Bielenda – mūsdienīgs uzņēmums, kas, pateicoties savu tehnologu atklājumiem, inovatīvus risinājumus ievieš kosmetoloģijas nozarē.

Read More