Jaunumi

Home Jaunumi
gold-collections

Jaunumi no Kinetics

10/17/2014

Ekskluzīva nagu kopšanas līnija ‘Gold Collection’!
Ekskluzīva nagu kopšanas produktu līnija ar zelta daļiņām – jaunības eliksīrs nagiem. Zelta kolekcijā ir divu veidu stiprinātāji un eliksīrs naga valnīša kopšanai. Veselīgs mirdzums un jaunības formula – kā radīta lieliskam vasaras sākumam!

Read More
Jaunumi no matrix

Jaunumi no Matrix

10/15/2014

Jaunumi no Matrix!
Matrix piedāvājumā ir profesionālu skaistumkopšanas produktu klāsts visiem matu tipiem.

Read More
Tigi jaunumi - SALON LINE

Jaunumi no TIGI

10/10/2014

Bed Head produktu sērija ir domāta cilvēkiem, kas vēlas izcelt sevi, justies pārliecināti un darīt ar matiem visu iespējamo. Šampūni un kondicionieri ir augstas kvalitātes, un kurus var lietot jebkurš cilvēks, kurš rūpējas par saviem matiem un vēlas, lai tie izskatītos pēc iespējas labāk – veselīgi un spēcīgi. Īstenojiet sapņus ar Bed Head.

Read More
bielenda jaunumi

Bielenda Jaunumi

Bielenda – mūsdienīgs uzņēmums, kas, pateicoties savu tehnologu atklājumiem, inovatīvus risinājumus ievieš kosmetoloģijas nozarē.

Read More
Jessica nails

Jaunumi no Jessica

Jessica – Slavenību izvēle! Augstākā kvalitāte!

Read More
RefectoCil Skin Protection Cream

Jaunums! RefectoCil Skin Protection Cream

RefectoCil ir zīmols, kas ražo skropstu un uzacu krāsas, līdzekļus skropstu ilgviļņiem, kā arī skropstu kopšanas produktus. RefectoCil katrai sievietei sniedz dabisku izskatu 24/7 bez kosmētikas lietošanas!

Read More
Macadamia Natural oil news

Jaunumi no Macadamia Natural oil

09/24/2014

Matu produktu līnija Macadamia tika radīta matu uzlabošanai un atjaunošanai. Īpašie kopšanas līdzekļi palīdz atdzīvināt matus, barojot tos no saknēm līdz galiņiem. Macadamia Natural Oil līnija apvieno sevī divas no pasaulē retākajām un vērtīgākajām eļļām (makadamijas un argana), kas nodrošina maksimālu matu atjaunošanu un kopšanu.

Read More
bielenda-prof

Jaunumi no Bielenda

Bielenda produktu sastāvā esošās pilnīgi dabīgās izejvielas, lielā izvēle, efektīvs sniegtais rezultāts, lieliskā kvalitāte un demokrātiskā cena ir Bielenda kosmētikas veiksmes pamatā.

Read More
keune

Jaunumi no Keune

09/18/2014

Jaunumi no Keune. Profesionālā matu kosmētika no Nīderlandes. Keune jau vairāk kā 90 gadus veiksmīgi darbojas skaistumkopšanas nozarē!

Read More
Londa_Professional_LOGO

Wella & Londa konsultācija

09/08/2014
Visu septembri, no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 13:00 – 15:00 varēsiet saņemt bezmaksas konsultāciju par Wellas un Londas produkciju.
Read More