Jaunumi

Home Jaunumi
cover

SALON LINE Facebook konkurss!

27/01/2015
SALON LINE Facebook konkurss! Iegūsti vienu no Macadamia Natural Oil, L’Oréal vai Schwarzkopf lieliskajiem un vērtīgajiem matu kosmētikas komplektiem. Lai piedalītos konkursā spied ”Sekot” SALON LINE lapai un “Patīk” konkursa ierakstam. Turpini sekot līdzi informācijai mūsu Facebook lapā, jo jau 02.02.15 paziņosim trīs laimīgos komplektu ieguvējus. Macadamia Natural Oil komplekts Rejuvenating Shampoo...
2939775_Image1_3

Jaunums no Janssen Cosmetics

Attīrošs pieniņš pirms pīlinga, 250 ml Neitralizators pēc ķīmiskajiem pīlingiem, 250 ml Gēlveida pīlings ar glikolskābi un augļskābēm 20%, 50 ml Gēlveida pīlings ar glikolskābi un augļskābēm 30%, 50 ml Gēlveida pīlings ar glikolskābi un augļskābēm 40%, 50 ml Gēlveida pīlings ar glikolskābi un augļskābēm 60%, 50 ml Krēms ar C vitamīnu, 200 ml
Olivia-Garden

Jaunumi no Olivia Garden

OLIVIA GARDEN tika dibināts 1967.gadā Beļģijā. Olivia Garden ir profesionāļi inovatīvu un augstas kvalitātes produktu izstrādē, lai apmierinātu katra friziera profesionālās vajadzības. Šobrīd Olivia Garden ir līderis profesionāļu produktu ražošanā un tā produkti tiek pārdoti vairāk kā 70 valstīs visā pasaulē.

saphira logo

Zīmola Saphira seminārs, ko vadīs pati zīmola radītāja Safīra Grīnberga (Saphira Greenberg)

Aicinām apmeklēt eksluzīvu matu kopšanas un taisnošanas kosmētikas zīmola Saphira semināru, ko vadīs pati zīmola radītāja Saphira Grīnberga (Saphira Greenberg).
Semināra laikā tiks aplūkotas šādas tēmas: Saphira zīmola vēsture, produktos izmantotie minerāli, produktu klāsts, matu taisnošanas sistēma un mārketinga idejas.
Dalības maksa 20EUR. (Semināra dalībniekiem būs vienreizēja iespēja veikto dalības maksu saņemt atpakaļ produkcijas veidā).

biolage

Jaunums no Matrix Biolage

NEVAINOJAMA FIKSĀCIJA, KAS KONTROLĒ MATU SAKĀRTOJUMU, NEPADAROT TO STĪVU Biolage Styling ir bagātināti ar dabīgu matu veidošanas līdzekli, kam piemīt divkārša iedarbība – ar zilo agavi: Koncentrēta ar savstarpēji saistītiem cukuriem noturīgai fiksācijai, tā vienlaikus bagātīgi satur barības vielas. Kopjošie sastāvi respektē matu viengabalainību, neiesaistoties kompromisos ar fiksāciju. BIOLAGE. RADOT...
socolor-beauty

Jaunums no Matrix

ĪPAŠI EFEKTĪGI SARKANIE TOŅI

Unikāls krāsas stils – acīmredzami spilgti, vēsi sarkanie toņi. Izcili ilgnoturīgi – astoņi pētniecības gadi; jauna, ekskluzīva, patentēta PR6 matu krāsa.
Sniedz precīzāku toni – unikāla paplašināta sešstūru molekulas struktūra. Novērš gan brūnās, gan dzeltenīgās nokrāsas veidošanos.