JAUNUMIAkcija

Jaunumi

 •  
 • chill* ed*lite
 • BALINOŠAIS KRĒMS

Chill* ed*lite balinošais krēms ar savu jaudīgo iedarbību piedāvā dažādas produkta izmantošanas iespējas - tas var padarīt matu toni gaišāku līdz pat 12 toņiem gan pilnā matu uzklāšanā visa garumā, gan šķipsnu, loku, akcentu balināšanā, gan vissarežģītāko matu stilu izveidē. Chill* ed*lite balinošais krēms ir ideāls produkts jebkuram frizierim!

Lai gan chill* ed*lite balinošais krēms paredzēts arī krāsas pigmenta noņemšanai no matiem, tas nebojā matus!

 

BALINĀTĀJS (PULVERIS)
•Nerada putekļus • Bez smaržas Ed*lite pulverveida balinātājs ir bez smaržas un nerada putekļus.Ed*lite pulverveida balinātājs ir vienkāršs, daudzveidīgs un viegli pielietojams produkts. Ed*lite pulverveida balinātājs visa veida matu balināšanas vajadzībām.
Ed*lite pulverveida balinātāju drīkst izmantot matu balināšanai visa garumā, izņemot matu sakņu balināšanu (balināšanu, kurā balinātājs pieskaras galvas ādai). Matu sakņu balināšanai labāk ieteicams izmantot ed*lite krēmveida balinātāju.


Profesionālie balinātāji

chill* ed*fuel kremveida peroksids 12% 40 vol.

PH kontrolēts krēmveida peroksīds 12% 40 vol. Aktivizē krāsas iedarbību profesionālas matu krāsošanas procesā frizētavā vai skaistumkopšanas salonā.

Chill* iesaka izmantot ed*fuel krēmveida peroksīdu ar ed* lite pulverveida vai krēmveida balinātāju. Ed*fuel var izmantot arī ar jūsu iecienīto matu krāsu, ja vēlaties strādāt ar labāko PH kontrolētu peroksīdu.

LIETOŠANA: Sajaukšanas proporcijas: 1 daļa balinātāja uz divām daļām ed*fuel peroksīda.

Tikai profesionālai lietošanai. Sajaucot un uzklājot produktu, vienmēr lietot gumijas cimdus. Maksimālā proporcija: 1+2

chill* ed*fuel kremveida peroksids 9% 30 vol.

Aktivizē krāsas iedarbību profesionālas matu krāsošanas procesā frizētavā vai skaistumkopšanas salonā. Chill* iesaka izmantot ed*fuel krēmveida peroksīdu ar ed* lite pulverveida vai krēmveida balinātāju. Ed*fuel var izmantot arī ar jūsu iecienīto matu krāsu, ja vēlaties strādāt ar labāko PH kontrolētu peroksīdu.

LIETOŠANA: Sajaukšanas proporcijas: 1 daļa balinātāja uz divām daļām ed*fuel peroksīda.

Tikai profesionālai lietošanai. Sajaucot un uzklājot produktu, vienmēr lietot gumijas cimdus. Maksimālā proporcija: 1+2 

 

Styling produkti

chill* ed resin

Megafiksācijas līme - fiksācijas pakāpe: 8/10

Šī spēcīgās fiksācijas līme nav domāta bailīgajiem! Nodrošina ideāli stipru fiksāciju visdažādākajām frizūrām visiem matu tipiem. Lietošana: Ierīvē nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās, patur 30 sekundes, tad uzklāj uz mitriem, tikko izmazgātiem matiem, ieveidojot tos vajadzīgajā formā. Ja vēlaties, varat pievienot līmei nedaudz ūdens mazāk ekstrēmas frizūras izveidošanai, tādējādi iegūstot jūsu individuālu fiksācijas pakāpi. Piemērots visiem matu tipiem. Tilpums: 150ml

chill* ed fibre

Šķiedru emulsija - fiksācijas pakāpe: 6/10

Šī stipras fiksācijas šķiedru emulsija lieliski veido šķiedras un nodrošina fiksāciju visiem matu tipiem. Lietošana: Ierīvē nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās un uzklāj uz mitriem matiem, ieveidojot tos vajadzīgajā formā. Piemērots visiem matu tipiem. Emulsija lieliski piemērota nerātnu šķiedru ieveidošanai. Tilpums: 100ml

chill* ed shaper

Veidošanas krēms Nr.l- fiksācijas pakāpe: 5/10

VISAPTVEROŠS IEVEIDOŠANAS LĪDZEKLIS MATIEM Šai emulsija ir ļoti elastīga un tā frizūrai piešķir gan noturību, gan mirdzumu. Lietošana: Ierīvē nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās un uzklāj uz mitriem vai sausiem matiem, ieveidojot tos vajadzīgajā formā. Ed shaper piešķirs apjomu plāniem matiem un ļaus savaldīt biezas matu šķipsnas. Piemērots visiem matu tipiem. Lieliski piemērots īsu matu ieveidošanai, lai labi izskatītos uz ielas un lieliski pilsētā. Līdzeklim piemīt lieliska smarža. Mīļumjauks līdzeklis, lai padarītu laimīgus Tavus matus! Tilpums: 100ml


chill* ed matte

Ļoti blīvs matēts vasks - fiksācijas pakāpe: 8/10

Šis blīvais matētais vasks/krēms ir lielisks produkts nerātnu šķipsnu ieveidošanai un dabiskas frizūras veidošanai. Viegli lietot uz plāniem, vidējiem vai bieziem matiem. Ideāli piemērots frizūras pabeigšanai (bez spīduma). Lietošana: Ierīvē nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās un uzklāj uz mitriem vai sausiem matiem, ieveidojot tos vajadzīgajā formā. Piemērots visiem matu tipiem. Tilpums: 100ml

chill* ed fix

Klasiskais cietais vasks - fiksācijas pakāpe: 4/10

Skaista frizūra vienā mirklī! Šis klasiskais cietais vasks savaldīs pat visbiezākos un nepaklausīgākos matus! Tas ieveidos un nofiksēs jebkura matu tipa frizūru. Mati kļūs mirdzoši un eleganti! Lietošana: Ierīvē nelielu daudzumu līdzekļa plaukstās un uzklāj uz mitriem vai sausiem matiem, ieveidojot tos vajadzīgajā formā. Piemērots visiem matu tipiem. Tilpums: 100ml

Finishing line - produkti frizūras nobeigumam

chill* ed*lush

EĻĻA MATU GALIEM/ PRET-SPROGU SERUMS ed*lush ir serums sprogu pieradināšanai, nogludināšanai, nopulēšanai un novēršanai un frizūras veidošanas pabeigšanai. Ideāls līdzeklis pret matu galu šķelšanos.

 

 

 

Lietošana: Paņem nelielu daudzumu ed*lush plaukstās, sarīvē un uzklāj uz matiem. Ar pirkstu galiem izķemmē matus no saknēm līdz matu galiem. Tilpums: 75ml

chill* ed*lush BLONDE

EĻĻA MATU GALIEM/ PRET-SPROGU SERUMS BLONDIEM MATIEM

ed*lush BLONDE ir serums sprogu pieradināšanai, nogludināšanai, nopulēšanai un novēršanai un frizūras veidošanas pabeigšanai. Turklāt ed*lush blonde ir pievienots violetais pigments, kas noņem dzeltenīgo toni no blondiem matiem.

Ideāls līdzeklis pret matu galu šķelšanos. Lietošana: Paņem nelielu daudzumu ed*lush plaukstās, sarīvē un uzklāj uz matiem. Ar pirkstu galiem izķemmē matus no saknēm līdz matu galiem. Tilpums: 75ml

chill* ed* shine

DABĪGS MATU SPĪDUMS ar burvīgu aromātu. ed*shine - Matu spīdums, kas vieglāks par gaisu! Kļūsti par vienu no mirdzoši laimīgajiem cilvēkiem! Mirdzi no sirds! Ideāli piemērots vidējiem un bieziem matiem.

Lietošana: Sakrati un izsmidzini 30 cm attālumā no izveidotās frizūras, lai piešķirtu matiem zīdainu mirdzumu vai papildus tekstūru un atdalītu tos. Izcel savu mākslas darbu!

Tilpums: 200ml

 

 

TONĒJOŠĀS MATU KRĀSAS

EKSTRĒMIE TOŅI

Izveido sev matu toni, kas vislabāk raksturo Tavu individualitāti! Uzdrošinies izcelties no pelēkās masas un ļauj savai personībai mirdzēt, izceļot savu drosmīgo, spilgto un mirdzošo ed*stain matu krāsu!

10 dzīvīgās bezamonjaka tonējošās krāsas, kuru noturība ilgst līdz pat 20 mazgāšanas reizēm, izveido pulsējošus toņu gammu no spilgti oranža līdz mirdzoši rozā! Improvizē ar krāsu gammu, lai radītu savu oriģinālo toni vai daudzkrāsu šķipsnu efektu!

Ed* krasas ir gatavas lietošanai.

Tilpums: 100ml

Ed*stain krāsu gamma:

 • Oranža
 • Ogu krasa - sarkanīgi roza Zila
 • Ķiršu krasa Roza
 • Violeta
 • Sarkana
 • Tirkīzzila
 • Dzeltena
 • Krāsu tonētājs/palīgkrāsa

Lietošana: Pirms matu krāsošanas izmazgāt matus ar šampūnu un nosusināt ar dvieli. Uzvilkt gumijas cimdus. Krāsu var uzklāt ar krāsas otu, sūkli vai pirkstiem.

Visas ed*stain krāsas ir savstarpēji sajaucamas. Krāsas noturības efekts saglabājas līdz pat 10-20 mazgāšanas reizēm. Krāsas noturība ir atkarīga no matu stāvokļa un porainības. Labāku rezultātu iegūšanai uzklāt krāsu uz iepriekš izbalinātiem matiem.

Atstāt krāsu matos uz 15-30 minūtēm. Izmantojiet krāsu tonētāju/palīgrāsu pasteļtoņu vai Jūsu individuālā toņa radīšanai.

Krāsu tonētāju/palīgrāsu var arī izmantot, lai noņemtu zeltainā vai metāliskā toņa pieskaņu no blondiem matiem (tas tiešām palīdz!).

Pēc nokrāsošanas uzlieciet uz matiem polietilēna cepurīti vai plēvi, jo ķermeņa siltums palīdzēs nodrošināt labākus krāsas toņa iegūšanas rezultātus. Lai izskalotu no matiem krāsu, skalot vismaz 3 minūtes, tad izmazgāt matus ar šampūnu, beigās ieklāt vieglu kondicionieri.

Pēc ed*stain krāsas izmantošanas Jūsu mati būs lieliski!

Chill ed*stain krāsas nesatur amonjaku. Tās ir izmēģinājušas pat popzvaigznes!

 

 

SOLEADO - produktu līnija matu aizsardzībai no saules stariem.

Soleado ir produktu līnija, kas ir īpaši izstrādāta matu aizsardzībai no saules. Produkti ir veidoti, lai efektīvi aizsargātu, barotu un mitrinātu matus, kamēr tie tiek pakļauti spēcīgai saules staru un jūras sāļu ietekmei.

Hydrating mask - mitrinoša maska matu aizsardzībai no saules stariem. Speciāli izstrādāta, lai atjaunotu vitalitāti un spīdumu sausiem, pret apkārtējo vidi jutīgiem matiem.

Protective oil - aizsargājoša eļļa matiem. Ideāli piemērota, lai pasargātu jebkura tipa matus no saules, vēja, hlora un sāls nelabvēlīgās ietekmes.

Macadamia Style Control

Macadamia komplekts

Macadamia "Control"

Matu laka Cotrol nodrošina neredzamu, bet jūtamu matu fiskāciju visas dienas garumā. Piedos matiem spīdumu un samazinās izpūrumu. Ātri žust, mati nesalīp un nesapinkojas.

Macadamia "Healing oil treatment"

Macadamia dziedinošā, terapeitiskā eļļa visiem matu tipiem. Īpaši piemērota sausiem un bojātiem matiem. Eļļa acumirklī iesūcas matos, mitrina tos un bagātina ar nepieciešamajām uzturvielām.

Jaunumi no HairwayHairway "Black Nano Diamonds" matu taisnojamā panniņa

 • Pievilcīgs, elegants un ergonomisks dizains
 • Keramikas un turmalīna pārklājuma plāksnes
 • Pateicoties metāla un keramikas sildelementiem MCH ātri uzsilst līdz izvēlētajai temperatūrai
 • »Floating plate« tehnoloģija novērš matu aizķeršanu
 • Automātiskā temperatūras kontrole
 • Digitāls displejs, temperatūras regulēšana no 100-230 ° C
 • Skaņas signāls, kad izvēlētā temperatūra ir sasniegta
 • Izslēdzas automātiski pēc 50 minūšu dīkstāves
 • Grozāms vads, garums 3.0 m
 • 25 mm platas plāksnes
 • Jauda 170 W

Plakanknaibles Hairway Crimping Iron MCH Technology Ionic Ceramic

Pievilcīgs, elegants dizains un lieliska ergonomika
Keramikas un turmalīna pārklājuma plāksnes
Īpaši ātri uzsilst
Automātiska temperatūras kontrole
Temperatūras atmiņas funkcija
Digitāls displejs, temperatūras regulēšana no 140-230 ° C.
Grozāms vads, garums 3.0m
25 mm platumas plāksnes
Jauda 170 W

 

 

WATER TOUCH

COOL

 • Elastīgs želejvasks. Ūdens bāzes formula. Spīdums. Atšķetina un akcentē ar elastīgu fiksāciju. Atmiņas efekts. Nepiedod smagumu. Dabīgs mitru matu rezultāts. Viegli izķemmējams un neatstāj nogulsnes.
 • Fiksācijas pakāpe 3.
 • Visiem matu tipiem. 
 • Persika un apelsīna aromāts.
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss (keratīna aizsardzība) un vitamīna E antioksidanti (keramīda aizsardzība). UV staru aizsardzība. Termoaizsardzība. Matu krāsas aizsardzība. 
 • Augsto tehnoloģiju vielas: Ilgstoša fiksācija un mitrumizturība.    

X-TREME

COOL

 • Ultra stipras fiksācijas želeja. Ilgstoši noturīgs rezultāts. Īpašs spīdums un kontrole. Mitrumizturība. Viegli klājas. Viegli izmazgājama. 
 • Fiksācijas pakāpe 5.
 • Visiem matu tipiem. 
 • Citrona aromāts ar kanēļa un dzintara notīm.
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss (keratīna aizsardzība) un vitamīna E antioksidanti (keramīda aizsardzība). UV staru aizsardzība. Termoaizsardzība. Matu krāsas aizsardzība. 
 • Augsto tehnoloģiju vielas: Ilgstoša fiksācija un mitrumizturība.    

BODY SHAPER

COOL

 • Krēms matu apjomam. Biezāki mati ar tekstūru, apjomu un spīdumu. Kondicionē, mitrina un nogludina.
 • Fiksācijas pakāpe 3.
 • Visiem matu tipiem. 
 • Jasmīna ziedu aromāts ar akcentu no pačūlijas.
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss (keratīna aizsardzība) un vitamīna E antioksidanti (keramīda aizsardzība). UV staru aizsardzība. Termoaizsardzība. Matu krāsas aizsardzība. 
 • Augsto tehnoloģiju vielas: Ilgstoša fiksācija un mitrumizturība.    

TEXTURE PUTTY

COOL

 • Veidošanas pasta. Atšķetina matus un piedod formu. Viegls matēts efekts. Modelējama tekstūra. Biezu matu savaldīšana. Nepadara smagākus smalkus matus. 
 • Fiksācijas pakāpe 3.
 • Visiem matu tipiem.
 • Svaigs aromāts ar granātābola notīm.
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss (keratīna aizsardzība) un vitamīna E antioksidanti (keramīda aizsardzība). UV staru aizsardzība. Termoaizsardzība. Matu krāsas aizsardzība. 
 •  

BRUSH UP

COOL

 • Sausais šampūns. Atsvaidzina matus starp mazgāšanas reizēm. Akcentē tekstūru un piedod apjomu. Absorbē taukvielas bez nogulsnēm. Vieglāk izķemmējami un ieveidojami mati.  
 • Fiksācijas pakāpe 1.
 • Visiem matu tipiem. 
 • Atsvaidzinošs aromāts ar zaļās tējas notīm.
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss (keratīna aizsardzība) un vitamīna E antioksidanti (keramīda aizsardzība). UV staru aizsardzība. Termoaizsardzība. Matu krāsas aizsardzība. 

TOP-TEN

COOL

 • Balms matu kopšanai un ieveidošanai desmit vienā. Bagātināts ar zīda kompleksu. Ideāls veidošanas līdzeklis veselīgiem matiem. Neizskalojams. 
 • Fiksācijas pakāpe 0.
 • Visiem matu tipiem. 
 • Svaigs frēziju ziedu aromāts ar koka un baltā muskusa notīm. 
 • Aktīvās sastāvdaļas:
 • Velsil: aizsargā un mīkstina matus - samtaina sajūta. Covapearl: pērļu mirdzums un briljanta spīdums. Styleze - patentēts daudzfunkcionāls polimērs: novēršs spurošanos, mitrumizturība, termoaizsardzība. Zīda kompleks: mitrina un atšķetina matus. Krāsas aizsardzība. Grape Seed™ Antioxidant Complex: vīnogu kauliņu antioksidanta komplekss – neitralizē brīvos radikāļus. Silikona kompleks: atjauno šķeltos mata galus. UV filtrs.

  

L’ORÉAL PROFESSIONNEL aizsāk jaunu ēru matu atjaunošanā, pateicoties formulai ar struktūru, kurai nav bijis līdzvērtīgas.

JAUNUMS!
MAJIREL COOL COVER

VĒSI, INTENSĪVI TOŅI NEITRALIZĀCIJA UN ILGLAICĪGS, PIESĀTINĀTS EFEKTS

KEUNE saviem lojālākajiem klientiem piedāvā īpašu Limited Edition matu laku.

Dizaina Society Extra Forte lakai ir papildus tilpums - 400 ml standartā esošo 300 ml vietā, taču cena profesionāļiem paliek nemainīga- 6,99 Eur frizieriem, 9,80 Eur galapatērētājiem.

Matu laka ir ar noturīgu, bet vienlaikus dabisku fiksāciju, nesalipina matus un piešķir tiem dabīgu mirdzumu. Sastāvā esošās kopjošās un kondicionējošās vielas papildus rūpējas par matiem arī veidošanas laikā. Stipruma faktors- 8, spīdums- 6. Kods 15038.

Jaunā dizaina laka ierobežotā piedāvājumā tikai labākajiem un lojālākajiem KEUNE saloniem un friziermeistariem!

 

OYSTER PERLACOLOR krāsu kolekcija papildināta ar 7 jauniem toņiem!

Maroccan Argan oil Light

Marokas argana eļļa - smalkiem/normāliem matiem

 1. Mitrina
 2. Iekļūst matu iekšpusē un kondicionē tos
 3. Piedod spīudumu, nepadarot matus smagnējus
 4. Mīkstina
 5. UV aizsardzība
 6. Nesatur parabēnus
 7. Garantē krāsas ilgnoturību

 

Isocell™ Slim ķermeņa masāžas skrubis

Dziļi attīrošs gēlveida masāžas skrubis ar aktīvo sastāvdaļu IsoCell Slim, alantoīnu, aprikožu kauliņu granulām un alvejas ekstraktu sagatavo ādu turpmākām ķermeņa kopšanas procedūrām un aktīvo vielu uzņemšanai.

 Isocell™ Slim gēlveida slaidinoša ietīšanas maska

Slaidinoša un celulīta pazīmju mazinoša gēlveida maska ķermeņa ietīšanas procedūrām ar aktīvo sastāvdaļu Isocell Slim un Body Complex kombināciju, alotoīnu un alvejas ekstraktu ādas izskata un reljefa uzlabošanai un problēmzonu apkārtmēra samazināšanai.

 

Darphin radīja šo multifunkcionālās iedarbības CC krēmu priekš ekspertiem.

Visaptverošs ādas kopšanas risinājums, kas apvieno ādas dabisko
pigmentu ar gaismu atstarojošo pērli, lai panāktu
gludu, matētu efektu, vienlaikus aizsargājot ādu no plašas spektras
UV stariem (SPF35). Ekskluzīva, jaunā, zīdainā tekstūra atvieglo
uzklāšanu un uzreiz saplūst ar ādu.

Āda izskatīsies gluda un dabiski starojoša gan šodien, gan rīt.

Matrix plašā krāsu palete ir papildināta ar vēl jauniem 5 izsmalcinātiem matu krāsu toņiem:

 • 5AG/ 5.13 COLORINSIDER COLOR
 • 6GA/ 6.31 COLORINSIDER COLOR
 • 7AG/ 7.13 COLORINSIDER COLOR
 • 8GA/ 8.31 COLORINSIDER COLOR
 • 9AG/ 9.13 COLORINSIDER COLOR
 •  


Saphira

 • SAPHIRA 26 Minerālu Taisnošanas sistēma matiem
 • SAPHIRA Iepazīšanās komplekts
 • SAPHIRA  matu putas
 • SAPHIRA matu laka

Minerālvielas ir pazīstamas ar tādām spējām kā: galvas ādas mitrināšana, asinscirkulācijas uzlabošana, matu atjaunošana, aizsargāšana pret stresu un nelabvēlīgiem vides apstākļiem, kā arī relaksējoša iedarbība. SAPHIRA produkti sevī ietver visu 26 Nāves jūras minerālu maģiskās spējas, radot jaunu un pilnībā unikālu formulu matu kopšanai.

Schwarzkopf

 Schwarzkopf Bonacure jaunā sērija

Profesionālie Bonacure produkti – šampūni, kondicionieri, maskas un serumi – padara matus spēcīgākus, elastīgākus un mirdzošākus jau no pirmās lietošanas reizes.

Lisap

Structure veidošanas līnija

Ikvienā LISAP produkta formulā ir iekļautas visjaunākās, vislabākās un vissaudzīgākās sastāvdaļas. LISAP - tā ir garantija, ka lietojat visaugstākās kvalitātes produktus, kādi pašlaik pieejami skaistumkopšanas tirgū.

L`oreal professionnel

Jaunums!

Jaunā L'oreal professionnel "Tecni Art" Līnija -

 • - Nepieradināts efekts
 • - Fiksācija
 • - Apjoms
 • - Nogludināšana
 • - Tekstūra
 • - Cirtu izcelšana
 • - Mirdzums

Visaptveroša produktu līnija nebeidzamām matu sakārtojumu variācijām!

Neuma (drīzumā)

Keune

Algotherm

ALGOTIME CONTROL Krēms pirmajām krunciņām, mitrinošs 150ml

ALGOTIME CONTROL Krēms pirmajām krunciņām, nostiprinošs 150ml

ALGOTIME CONTROL kosmētikas komplekts

ALGOTIME CONTROL Kosmētikas komplekts

Jaunumus var apskatīt un iegādāties SALON LINE veikalā, Maskavas iela 14, Rīgā.

Web Directories