JAUNUMI

Jaunumi SALON LINE aprīļa sortimentā no Joanna Professional!

Joanna Professional – tie ir produkti, kas īpaši izstrādāti lietošanai frizieru salonos. Šo produktu ražošanā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas un aktīvi komponenti, atbilstoši mūsdienu tirgus augstajām prasībām. Uzņēmums ir pārliecināts, ka labam produktam nav jābūt dārgam, bet efektīvam, piedāvājot profesionālu rezultātu par pieejamu cenu.

joanna professional, poļu kosmētika, kosmētika matiem, šampūns apjomam, kosmētika ar argana eļļu, польская косметика, косметика для волос, аргановое масло

1.       Apjoma šampūns matiem ar Volume’Up complex un jūras kolagēnu.

Plāniem, smalkiem un novājinātiem matiem. Šampūns palielina matu apjomu, pateicoties kompleksam Volume’Up complex, bet  sastāvā esošais jūras kolagēns ir apveltīts ar mitrinošām un matus spēcinošām īpašībām.
Tilpums: 1000ml

2.       Apjoma kondicionieris matiem ar Volume’Up complex un jūras kolagēnu.

Plāniem, smalkiem un novājinātiem matiem. Kondicionieris palielina matu apjomu, pateicoties kompleksam Volume’Up complex, bet sastāvā esošais jūras kolagēns ir apveltīts ar mitrinošām un matus spēcinošām īpašībām. 
Tilpums: 1000ml 

3.      Šampūns ar argana eļļu

Novājinātiem, bojātiem matiem, kas prasa īpašu kopšanu.
Lieliskās īpašības: Profesionālais šampūns tika speciāli izstrādāts lietošanai salonos. Šampūns atjauno, baro un stiprina matus. Maigi attīra galvas ādu un novērš matu pūkošanos.
Tilpums: 1000ml

4.      Kondicionieris ar argana eļļu

Novājinātiem, bojātiem matiem, kas prasa īpašu kopšanu.
Lieliskās īpašības: Profesionālais kondicionieris tika speciāli izstrādāts lietošanai salonos. Kondicionieris atjauno un baro matus, novērš matu pūkošanos. Mati kļūst zīdaini un spīdīgi.Tilpums: 1000ml

 5. Atjaunojošs serums ar argana eļļu

Atjaunojošs serums ar argana eļļu matiem kas prasa īpašu kopšanu.
Tilpums: 100ml

6. Matu veidošanas sprejs apjomam ar jūras kolagēnu plāniem un novājinātiem matiem.

Lieliskās īpašības: Profesionālais sprejs apjomam tika speciāli izstrādāts lietošanai salonos. Spreja formula ļauj pacelt matus pie saknēm, piešķirot ievērojamu apjomu, bet sastāvā esošais jūras kolagēns ir apveltīts ar mitrinošām un matus spēcinošām īpašībām.
Tilpums: 300ml

7. Putas apjomam ar jūras kolagēnu plāniem un novājinātiem matiem.

Lieliskās īpašības: Putas tika speciāli izstrādāts lietošanai salonos. Putu formula ļauj pacelt matus pie saknēm, piešķirot ievērojamu apjomu. Sastāvā esošais jūras kolagēns apveltīts ar mitrinošām un matus spēcinošām īpašībām.
Tilpums: 150ml

8. Gēls matiem ICE STYLING

Ļoti stipra fiksācija. Sastāvā esošais ProStyl Extreme komplekss mūsdienīgai stilizācijai pat visnepaklausīgākajiem matiem, frizūras veidošanai un fiksācijai uz ilgu laiku.
Tilpums: 250g.        

         9. Šampūns ar kokosa smaržu sausiem, bojātiem matiem.
Tilpums: 5000ml

Jaunumi SALON LINE sortimentā martā:

SALON LINE plašs skaistumkopšanas produktu sortiments nepārtraukti tiek papildināts!

Macadamia, jaunumi, Makadamia komplekti, новинки, комплекты Macadamia

Matu produktu līnija Macadamia tika radīta matu uzlabošanai un atjaunošanai. Īpašie kopšanas līdzekļi palīdz atdzīvināt matus, barojot tos no saknēm līdz galiņiem. Macadamia Natural Oil līnija apvieno sevī makadamijas riekstu un arganas koka sēklu eļļu. 

Jaunums! Macadamia komplekti:

Kosmētikas komplekts Macadamia Travel Size Repair/Clean

matu maska, macadamia, šampūns, matu kopšana, matu aujaunošana, komplekts, макадамия, комплект, маска для волос, шампунь

Komplektā: Dziļi atjaunojoša matu maska (100 ml) un reģenerējošs šampūns (100 ml). Matu maska sniedz maksimālu matu atjaunošanas, kopšanas un atdzīvināšanas kompleksu. Šampūna lieliskās satāvdaļas intensīvi baro un reģenerē matus.  

Macadamia kosmētikas komplekts Repair/Clean Duo + Brush

maska, atjaunošana, matu kosmētika, macadamia, reģenerējošs šampūns, matu ķemme, макадамия, шампунь, маска для волос

Komplektā: Dziļi atjaunojoša matu maska (250 ml), reģenerējošs šampūns (100 ml), kā arī komplektā matu ķemme.

Web Directories